Ambijentalna nastava

13.09.2023.
Ambijentalna nastava

U četvrtak, u skladu sa smernicama koje je propisalo Ministarstvo prosvete, naša škola je organizovala ambijentalnu nastavu.
Svi učenici i nastavnici su bili uključeni u aktivnostima koje su bile veoma zanimljive.
Najmlađi učenici nižih odeljenja imali si plesni i edukativni program u holu škole, dok je druga grupa učenika posetila zoološki vrt.
Učenici viših odeljenja su, nakon šetnje duž obale palićkog jezera, bili podeljeni u dve grupe: jedna grupa je obilazila secesijske objekte koji se nalaze uz obalu Palića, dok je druga grupa posmatrala ptice i slušala predavanja ornitologa na ovu temu.
Ovom prilikom se želimo zahvaliti Ervin Kanjou turističkom vodiču kao i Oto Sekerešu ornitologu, što su prihvatili naš poziv i upoznali bolje naše učenike sa lepotama Palića.
Na kraju smo se svi, zadovoljni i pomalo umorni, vratili u školu gde su nas dočekale sveže mekike i sokovi.

1 | 2 | 3Sledeća strana