Lepa reč i gvozdena vrata otvara

09.09.2024.
Lepa reč i gvozdena vrata otvara

U okviru produženog boravka u školi, učenici su imali priliku da jedan dan provedu u fizičkim aktivnostima kroz koje su se opustili, kao i da se kroz radionicu ,,Lepa reč i gvozdena vrata otvara" upoznaju sa čarobnim rečima pomoću kojih svakodnevno komuniciramo.Fizičke aktivnosti su realizovane kroz poligon. Učenici su prelazili različite prepreke, poput: preskakanja, provlačenja i vođenja lopte. Posle uspešno realizovanog poligona imali su priliku da se opuste kroz igru: ,,Dan-noć".
U okviru edukativne radionice ,,Lepa reč i gvozdena vrata otvara" učenici su pogledali kratak film pod naslovom: ,,Kocka, kocka, kockica- Lepa reč i gvozdena vrata otvara". Nakon čega su kroz razgovor sumirali svoje utiske i sve postavili na zajednički plakat.

Anđela Antelj