Porodični dan

17.10.2023.
Porodični dan

Uz bogat program, i ove godine, naša škola je zajedno sa roditeljima priredila porodčni dan. Porodični dan je zamišljen kao dan kada škola zajedno sa roditeljima organizuje zajedničke aktivnosti zabavnog, kreativnog i sportskog karaktera. Ovaj projekat je bitan jer daje mogućnost da se roditelji bolje upoznaju sa nastavnicima i okruženjem u kojima njihova deca borave za vreme boravka u školi. Mnoge aktivnosti imaju takmičarski karakter tako da to daje posebnu notu celom događaju jer budi takmičarski duh i međusobnu saradnju.
Hvala svim roditeljima koji su izdvojili svoje slobodno vreme i prihvatili da učestvuju u ovoj lepoj manifestaciji.
Posebno se zahvaljujemo gradskoj upravi grada Subotica koji su nam pomogli kako bi se ova lepa manifestacija uspešno realizovala.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9Sledeća strana