Prijem prvaka

03.09.2024.
Prijem prvaka

Prigodnim programom svečano je otpočelo školovanje nove generacije učenika. Nakon pozdravne reči, direktorica škole, Marta Šereš, predstavlila je učiteljice koje će naredne četiri godine voditi ovu generaciju prvaka.
Od ove školske godine 72 učenika (34 na srpskom i 38 na mađarskom nastavnom jeziku) prvih razreda će voditi učiteljice: Olga Tešić, Dijana Stevanović, Hargita Liptak, Ildiko Kovač i Adriana Penovac u školi na Šupljaku.

Svim prvacima želimo uspešno školovanje !

Fotografije sa ovog događaja možete pogledati i na sajtu: