Festival ljubavi

27.09.2024.
Festival ljubavi

U organizaciji šestog po redu "Festivala ljubavi – inkluzija na delu" 27. septemabr, obeležen je sportskim i štafetnim igrama uz poruku da se sva deca isto smeju i igraju.
Festival se održao na terenu iza Hale sportova u Dudovoj šumi.
Na festivalu su učestvovali učenici III 1 u dve ekipe.Prva ekipa se zvala ,,Mika,, , a druga ,,Plavi čuperak,,
Zahvaljujući velikom trudu naša škola okićena je medaljama i zauzela je 3. mesto.
– Ove godine festival nosi poruku prihvatanja svih. Kroz "Igre bez granica", učesnici su prolazili kroz razne prepreke, gde su imatli priliku da pokažu svoju kreativnost, sportski duh i humanost. Cilj je da se deca i odrasli povežu uz zajedničku poruku – svi smo mi isti. Svi imamo iste potrebe – da budemo prihvaćeni, voljeni i poštovani.

Laura Antelj

1 | 2 | 3Sledeća strana