Zaposleni arhiva
Prva stranaZaposleni
 

Prva strana O školi Pesnik Miroslav Antić Zaposleni Učenici Eko kutak Takmičenja Vodič za osmake Novosti Dokumenti Javne nabavke moj esDnevnik Biblioteka Korisni linkovi Arhiva Letopis škole Kontakt
Administracija
 
Zaposleni
 
 

UPRAVA ŠKOLE

STRUČNA SLUŽBA

BIBLIOTEKA

DNEVNI BORAVAK

  • Jovana Košić učiteljica
  • Žužana Mesaroš učiteljica

UČITELJI-RAZREDNA NASTAVA

I Razredi

  • Laura Antelj učiteljica - odeljenje I/1
  • Smiljka Aleksić Saulić učiteljica - odeljenje I/2
  • Jadranka Mandić učiteljica - odeljenje I/3
  • Sabina Terek učiteljica - odeljenje I/5

II Razredi

  • Jasmina Kočevski učiteljica - odeljenje II/1
  • Žužana Zec učiteljica - odeljenj II/3
  • Kristiana Bosnai učiteljica - odeljenje II/4
  • Julija Kubičković učiteljica - odeljenje II/5

III Razredi

  • Olga Tešić učiteljica - odeljenje III/1
  • Hargita Liptak učiteljica - odeljenje III/3
  • Suzana Kiš učiteljica - odeljenje III/5

IV Razredi

  • Bernadeta Dulać učiteljica - odeljenje IV/1
  • Dijana Stevanović učiteljica - odeljenje IV/2
  • Rita Balint učiteljica - odeljenje IV/3
  • Ibolja Vojnić-Zelić učiteljica - odeljenje IV/5

NASTAVNICI-PREDMETNA NASTAVA

Nastava srpskog jezika

  • Gordana Katančić nastavnica srpskog jezika predaje u odeljenjima: V/1, V/4, VI/3, VII/3, VII/4, VIII/3
  • Maja Rudić Vranić nastavnica srpskog jezika (odeljenski starešina u VIII/2) predaje srpski jezik u odeljenju: V/3, VI/1, VI/2, VII/1, VIII/1, VIII/2
  • Norina Gilijan nastavnica predaje srpski jezik u odeljenju VIII/4
  • Aleksandra Lerinc nastavnica srpskog jezika nastavnica srpskog jezika predaje u odeljenjima: I/3, I/5, II/3, II/4, II/5, III/3, III/5, IV/3, IV/5

Nastava mađarskog jezika

  • Eržebet Kuktin nastavnica mađarskog jezika (odeljenjski starešina u VII/4) predaje u odeljenjima: V/3, V/4, VI/3, VII/4, kuktinerzsebet@gmail.com
  • Ildiko Arnold nastavnica mađarskog jezika (odeljenski starešina u VIII/4) predaje u odeljenjima: VII/3, VIII/4

Nastava engleskog jezika

  • Gordana Šišić nastavnica engleskog jezika (odeljenski starešina u V/1) predaje u odeljenjima: III/1, IV/1, IV/2, V/1, VI/1, VI/2, VII/1, VIII/1, VIII/2
  • Hajnalka Miler Vereš nastavnica engleskog jezika (odeljenski starešina u VIII/3) predaje engleski jezik u odeljenjima: III/3, IV/3, V/3, V/4, VI/3, VII/3, VII/4, VIII/3, VIII/4
  • Sonja Stojić nastavnica engleskog jezika predaje u odeljenjima: I/1, I/2, I/3, I/5, II/1, II/3, II/4, II/5

Nastava nemačkog jezika

  • Anita Milkovič nastavnica nemačkog jezika predaje u odeljenjima: V/1, V/3, V/4

Nastava francuskog jezika

  • Beatris Sabolčki nastavnica francuskog jezika (odeljenski starešina u VII/3) predaje u odeljenjima: VI/1, VI/2, VI/3, VII/1, VII/3, VII/4, VIII/1, VIII/2, VIII/3 i VIII/4

Nastava likovne kulture

  • Milan Marković nastavnik likovne kulture predaje u odeljenjima: V/1, VI/1, VI/2, VII/1, VIII/1, VIII/2
  • Viktoria Salma nastavnik likovne kulture predaje u odeljenjima: V/3, VII/3, VII/4, VIII/3, VIII/4
  • Gabriela Kapista nastavnica likovne kulture nastavnica predaje u VI/3, VI/4

Nastava muzičke kulture

  • Melanija Jakšić nastavnica muzičke kulture predaje u odeljenjima: V/1, VI/1, VI/2, VII/1, VII/2, VIII/1,
  • Adriana Županek nastavnica muzičke kulture predaje u odeljenjima: V/3, V/4, VI/3, VI/4, VII/3, VII/4, VIII/3, VIII/4

Nastava istorije

  • Milena Savović nastavnica istorije predaje istoriju u odeljenjima: V/1, V/2, VI/1, VII/1, VII/2, VIII/1, VIII/2 i građansko vaspitanje u odeljenjima: VI/1, VIII/1-2
  • Gabriela Kapista nastavnica istorije predaje istoriju i građansko vaspitanje u odeljenjima: V/3, V/4, VI/3, VII/3, VII/4, VIII/3 i

Nastava geografije

  • Feliks Krivošija nastavnik geografije predaje u odeljenjima: V/3, V/4, VI/1, VI/2, VI/3, VI/4, VII/1, VII/2, VII/3, VII/4, VIII/2, VIII/3, VIII/4
  • Vera Marković nastavnica geografije predaje geografiju i građansko vaspitanje u odeljenjima: V/1, VIII/1

Nastava fizike

  • Antonia Nikolić nastavnica fizike (odeljenski starešina VII/1) predaje u odeljenju: VI/1, VI/2, VI/3, VII/1, VII/3, VII/4, VIII/1, VII/2, VIII/3, VIII/4

Nastava matematike

  • Mira Pejić nastavnica matematike (odeljenski starešina u VI/1) predaje u odeljenjima: V/1, VI/1, VI/2, VII/1, VIII/1, VIII/2
  • Krištof Nađđerđ nastavnik matematike predaje u odeljenjima: V/3, V/4, VII/3, VII/4, VIII/3, VIII/4
  • Norina Gilijan nastavnica matematike predaje u odeljenju VI/3

Nastava biologije

  • Timea Šćepanović nastavnica biologije (odeljenski starešina u VI/2) predaje u odeljenjima: VI/2, VII/3, VII/4, VIII/1, VIII/2, VIII/3, VIII/4
  • Slađana Aleksić nastavnica biologije predaje u odeljenjima: V/1, VI/1, VII/1
  • Norina Gilijan nastavnica biologije (odeljenski starešina u V/4) predaje u odeljenjima: V/3, V/4, VI/3

Nastava hemije

  • Teodora Mečerik nastavnica hemije (odeljenjski starešina VI/3) predaje u odeljenjima: VII/1, VII/2, VII/3, VII/4, VIII/1, VIII/2, VIII/3, VIII/4

Nastava tehnike i tehnologije

  • Mladinko Đukić nastavnik tehnike i tehnologije predaje u odeljenjima: V/1, VI/1, VI/2, VII/1, VIII/1, VIII/2
  • Andor Kavai nastavnik tehnike i tehnologije (odeljenjski starešina V/3) predaje u odeljenjima: V/3, V/4, VI/3, VII/3, VII/4, VIII/3, VIII/4

Nastava informatike i računarstva

  • Mladinko Đukić nastavnik informatike i računarstva predaje u sledeáim odeljenjima: V/1, VI/1, VI/2, VII/1, VIII/2
  • Aleksandar David nastavnik informatike i računarstva (odeljenjski starešina u VIII/1) predaje u sledećim odeljenjima: V/4, VI/3,, VII/3, VII/4, VIII/3, VIII/4
  • Andor Kavai nastavnik informatike i računarstva (odeljenjski starešina V/3) nastavnik predaje u odeljenju V/3

Nastava fizičkog i zdravstvenog vaspitanja

  • Zlatko Evetović nastavnik fizičkog i zdravstvenog vaspitanja predaje u odeljenjima: V/1, V/4, VII/1, VII/3, VII/4, VIII/3, VIII/4 fizicko@skopalic.edu.rs
  • Miroslav Petrović nastavnik fizičkog i zdravstvenog vaspitanja predaje u odeljenjima: V/1, V/3, VI/1, VI/2, VI/3, VIII/1, VIII/2
  • Matija Nađ Olajoš nastavnik fizičkog vaspitanja predaje u odeljenju VI/3

Verska nastava

  • Nenad Plavšić veroučitelj
  • Eržebet Polhe verska nastava
  • Larisa Kemiveš veroučitelj

TEHNIČKO OSOBLJE

Računovodstvo škole

Održavanje i usluga škole

  • Erne Ledenjak domar / majstor za održavanje
  • Larisa Zamborski pomoćni radnik
  • Eva Katona pomoćni radnik
  • Andrea Salma pomoćni radnik
  • Edin Čitaku pomoćni radnik
  • Erika Šimon pomoćni radnik
  • Magdolna Engi pomoćni radnik
  • Eržebet Kovač pomoćni radnik
  • Silvia Poljaković pomoćni radnik
  • Slobodanka Preradović pomoćni radnik