Međunarodni dan osoba sa invaliditetom 3. decembar

08.12.2023.
Međunarodni dan osoba sa invaliditetom 3. decembar

U našoj školi,, Miroslav Antić, u odeljenju II/1, održano je predavanje i kreativno ,humanitarna radionica . povodom obeležavanja međunarodnog dana osoba sa invaliditetom 3. decembra. U organizaciji sektora za socijalnu zaštitu,kao i roditeljima osoba sa poteškoćama u razvoju ,ispred Dnevnog boravka,,Kolevka,,danas smo te da i te osobe imaju svoje potencijale .Vredna deca su bila maksimalno posvećena kako razgovoru ,tako i radu 💜🙏 Posebno se zahvaljujemo Slavici Djurdjevic, koja nas je sve naučila ,kako se prave čarobni patuljci 💜💜💜😘😘😘 i koja svoje vreme posvećuje radu sa decom i roditeljima.

Laura Antelj

Prethodna strana1 | 2 | 3Sledeća strana